Powierz nam swoją nieruchomość... my zajmiemy się resztą


                              
 

 Nasze
 Wspólnoty Mieszkaniowe

 
Św. Ducha 16-18
Stary Rynek 66-68
Malborska 41-45A
Piłsudskiego 13
Powst. Warszawskich 9
Chocimska 5-7
Wigilijna 15-18
Próchnika 16-18
Próchnika 20-22
Próchnika 19-21-23
Browarna 67
Zacisze 3
Mączna 6-7
Garbary 1
Pozostałe Wspólnoty
 

 Nasze
 Obiekty Komercyjne

 
Garbary 24-25
Wigilijna 10-11
Wigilijna 19-21
 

 Nasze usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

 
www.centrum.elblag.pl
  Polecamy::

Telefony alarmowe


Przydatne linki

Miasto Elbląg

Przetargi

Wzory pism
  Interaktywna mapa Elbląga:

   
 
 
Nieruchomości
CENTRUM

ul. Giermków 4 Elbląg 82-300
biuro@centrum.elblag.pl
www.centrum-zarzadzanie.pl
tel: 55 236 23 10

godziny otwarcia biura:

pon-pt:  8:
30 - 16:00
Jesteśmy członkiem:
   
 
  O firmie.

Firma CENTRUM od wielu lat zajmuje się obsługą nieruchomości mieszkalnych i biurowych. W 1997 r., jako jedni z pierwszych w Elblagu, stawialiśmy pionierskie kroki na rozwijającym się rynku nieruchomości. Dziś jesteśmy liderem w Elblągu jeśli chodzi o kompleksową obsługę nieruchomości.

Dzięki wyspecjalizowanej i doświadczonej kadrze jesteśmy w stanie zadbać o każdy budynek bez względu na jego standard i stopień zaawansowania technicznego. Obsługujemy zarówno małe jak i duże wspólnoty i nieruchomości komercyjne. Wszystkie zatrudnione w naszej firmie osoby cechuje duże zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista.

Funkcjonujemy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone metody usprawniające obsługę nieruchomości - profesjonalne oprogramowanie z szerokimi możliwościami kastomizacji według indywidualnych potrzeb danej wspólnoty (różne cykle rozliczeniowe, różnorodne klucze rozliczeniowe, zdalne sprawdzanie stanu sald via www, komunikacja z właścicielami drogą e-mailową) - sprawiające, że współpraca z nami jest wygodna i bezpieczna.

Firma CENTRUM posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związane bezpośrednio ze świadczeniem usług w zakresie zarządzania nieruchomościami. Naturalnie, posiadamy także licencje zawodowe (nr 9503, nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast / nr 27248 nadana po zdaniu egzaminów przez Polską Federację Rynku Nieruchomości

Kompleksową obsługę zarządzanych przez nas nieruchomości prowadzimy w oparciu o współpracujące z nami, sprawdzone i rzetelne firmy zewnętrzne, które są w stanie zapewnić niezawodność obsługi nieruchomości i wysoką jakość usług.

Ze względu na to, że wszystkie prowadzone przez nas nieruchomości są obiektami nowymi znamy ich specyfikę i mamy bogate doświadczenia związane z organizowaniem Wspólnoty, protokolarnym przejmowaniem całego budynku oraz poszczególnych lokali.

Licząc na to, że zdecydują się Państwo dołączyć do kręgu usatysfakcjonowanych Klientów firmy Centrum, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wstecz
 

 ::  Copyright © 1997 CENTRUM - zarządca nieruchomości Barbara Budrewicz, Elbląg  ::