Powierz nam swoją nieruchomość... my zajmiemy się resztą


                              
 

 Nasze
 Wspólnoty Mieszkaniowe

 
Św. Ducha 16-18
Stary Rynek 66-68
Malborska 41-45A
Piłsudskiego 13
Powst. Warszawskich 9
Chocimska 5-7
Wigilijna 15-18
Próchnika 16-18
Próchnika 20-22
Próchnika 19-21-23
Browarna 67
Zacisze 3
Mączna 6-7
Garbary 1
Pozostałe Wspólnoty
 

 Nasze
 Obiekty Komercyjne

 
Garbary 24-25
Wigilijna 10-11
Wigilijna 19-21
 

 Nasze usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

 
www.centrum.elblag.pl
  Polecamy::

Telefony alarmowe


Przydatne linki

Miasto Elbląg

Przetargi

Wzory pism
  Interaktywna mapa Elbląga:

   
 
 
Nieruchomości
CENTRUM

ul. Giermków 4 Elbląg 82-300
biuro@centrum.elblag.pl
www.centrum-zarzadzanie.pl
tel: 55 236 23 10

godziny otwarcia biura:

pon-pt:  8:
30 - 16:00
Jesteśmy członkiem:
   
 

Nieruchomość komercyjna przy ul. Wigilijnej 19-21 w Elblągu - Stare Miasto.

Nowy budynek mieszkalno-usługowy przejęty w zarządzanie we wrześniu 2001 r. kilka miesięcy po zakończeniu jego budowy i przystąpieniu do użytkowania. W skład budynku wchodzą 23 lokale mieszkalne i 8 lokali biurowo-handlowych. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 1183.90m², w tym: 21 mieszkań jednopokojowych o pow. od 28 do 35m² oraz dwa mieszkania dwupokojowe o pow. 52m².
 Właściciel obiektu - spółka cywilna zaprojektowała i wybudowała go jako obiekt komercyjny w całości przeznaczony na wynajem (zarówno lokali mieszkalnych jak i lokali usługowych). Właściciele w początkowym okresie zdecydowali się samemu wykonywać czynności zarządzania. Natrafili jednak na olbrzymie trudności w zakresie płynnego zdobywania odpowiednich najemców oraz systematycznego rozliczenia kosztów utrzymania lokali mieszkalnych i użytkowych.

Firma CENTRUM została specjalnie stworzono dla tego typu nieruchomości. Łącząc w sobie cechy biura nieruchomości oraz zatrudniając ekonomistów i programistów zarządca może w sposób profesjonalny obsługiwać nieruchomości komercyjne.  

Korzystając z możliwości marketingowych popartych wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, poza standardowymi zadaniami zarządcy nieruchomości, biuro CENTRUM ma za zadanie pozyskiwać odpowiednich najemców do lokali mieszkalnych i biurowych do zarządzanego obiektu.

Ponieważ wszystkie lokale posiadają indywidualne liczniki zużycia ciepła, podgrzania wody, zużycia wody zimnej i energii elektrycznej powstała potrzeba ich pełnego rozliczania w cyklu miesięcznym. Są to czynności pracochłonne, które zostały częściowo usprawnione dzięki wprowadzeniu specjalnie zamówionych programów komputerowych.

 

Wstecz
 
 

 ::  Copyright © 1997 CENTRUM - zarządca nieruchomości Barbara Budrewicz, Elbląg  ::