Powierz nam swoją nieruchomość... my zajmiemy się resztą


                              
 

 Nasze
 Wspólnoty Mieszkaniowe

 
Św. Ducha 16-18
Stary Rynek 66-68
Malborska 41-45A
Piłsudskiego 13
Powst. Warszawskich 9
Chocimska 5-7
Wigilijna 15-18
Próchnika 16-18
Próchnika 20-22
Próchnika 19-21-23
Browarna 67
Zacisze 3
Mączna 6-7
Garbary 1
Pozostałe Wspólnoty
 

 Nasze
 Obiekty Komercyjne

 
Garbary 24-25
Wigilijna 10-11
Wigilijna 19-21
 

 Nasze usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

 
www.centrum.elblag.pl
  Polecamy::

Telefony alarmowe


Przydatne linki

Miasto Elbląg

Przetargi

Wzory pism
  Interaktywna mapa Elbląga:

   
 
 
Nieruchomości
CENTRUM

ul. Giermków 4 Elbląg 82-300
biuro@centrum.elblag.pl
www.centrum-zarzadzanie.pl
tel: 55 236 23 10

godziny otwarcia biura:

pon-pt:  8:
30 - 16:00
Jesteśmy członkiem:
   
 

Nieruchomość komercyjna położona przy ul. Wigilijnej 10-11 w Elblągu - Stare Miasto.

Przejęta w zarządzanie w styczniu 2002r. Budynek mieszkalno - usługowy o łącznej pow. użytk. 462 m². Obiekt pochodzi z lat osiemdziesiątych. Składa się z 10 lokali mieszkalnych oraz 1 lokalu użytkowego. Wszystkie mieszkania są kompletnie wyposażone (TV, pralka, lodówka, pozostałe elementy wyposażenia kuchennego oraz meble). Nieruchomość przeznaczona jest w całości na cele komercyjne - wynajem zarówno lokali użytkowych jak i lokali mieszkalnych.

Właściciel – osoba prywatna przez okres ok. 1.5 roku samodzielnie próbował zarządzać swoim obiektem. Rozliczenia, nie w pełni systematyczne,  dokonywane były według średnich kosztów utrzymania (ryczałt) lokali co nie pokrywało się z aktualnym stanem faktycznych. Ze względu na trudności w samodzielnym zarządzaniu obiektem oraz pozyskiwania wartościowych kandydatów na najemców zdecydował się na podjęcie stałej, długookresowej współpracy z firmą CENTRUM.
Po przejęciu w zarządzanie przez firmę CENTRUM zmieniono całkowicie sposób rozliczenia. Rozliczenia faktycznych kosztów utrzymana budynku i poszczególnych lokali mieszkalnych dokonuje się w cyklu miesięcznym. Najemcami lokali mieszkalnych są najczęściej duże i renomowane firmy operujące w naszym regionie. W naszym działaniu duży nacisk kładziemy na szybkie usuwanie bieżących, drobnych usterek i awarii instalacji. Poprzez solidne i systematyczne rozliczenia bieżące uświadomiliśmy najemcom, że mają bezpośredni wpływ na swoje koszty utrzymania. W chwili obecnej w zarządzanych przez nas nieruchomościach nie mamy tzw. "problemu pustostanów”.

Wstecz
 

 ::  Copyright © 1997 CENTRUM - zarządca nieruchomości Barbara Budrewicz, Elbląg  ::